+48 530 189 576 biuro@ankar.edu.pl Karol_English

Zajęcia na Skype - online teaching

Wszelkie kursy oferowane przez szkołę językową Ankar mogą być realizowane podczas naszych spotkań bez wychodzenia z domu, na Skype. Zapewniamy dostęp do materiałów edukacyjnych w formie elektronicznej i tradycyjnej. Zajęcia odbywają się w wygodnej formie, co pozwala uczestnikom na jeszcze efektywniejsze, szybkie przyswajanie wiedzy.

Dlaczego angielski przez Skype?

Wybierając angielski przez Skype, możesz maksymalnie wykorzystać czas na naukę języka. Korzystając z naszej platformy, zyskujesz dodatkowo możliwość ćwiczenia poznanego słownictwa poza zajęciami. Nowoczesna forma zajęć nie ustępuje tradycyjnym spotkaniom, jeśli chodzi o intensywność nauki. Nasz program jest odpowiednio dostosowany dla uzyskania maksymalnych efektów w jak najkrótszym czasie, bez wychodzenia z domu.

Angielski online – Skype – Mobilna Szkoła Językowa ANKAR

Posiadamy 7 letnie doświadczenie w nauce języka angielskiego na Skype. Współpracując z nami, oszczędzasz czas, a zyskujesz innowacyjne podejście do nauki języka. Specyfiką nauki angielskiego online jest możliwość korzystania z wielu materiałów w krótkim przedziale czasowym, przez co, zajęcia stają się bardzo zróżnicowane i intensywne. Wykorzystujemy: standardowe książki, książki pod postacią elektroniczną, video pochodzące z różnych portali, audycje i artykuły ze stron angielskojęzycznych. Dodatkowo, zajęcia mogą być nagrywane, przez co zawsze możesz ich odsłuchać w czasie wolnym i poćwiczyć wymowę wraz z lektorem. Z zajęć w języku angielskim możesz korzystać w każdym miejscu podłączonym do Internetu. Oprócz standardowych materiałów przekazanych od nas, otrzymasz również darmowy dostęp do platformy językowej, która pozwoli Ci ćwiczyć słownictwo poznane podczas zajęć. Lekcja próbna GRATIS! Poznaj także naszą pozostałą ofertę, w tym: angielski dla firm oraz angielski z dojazdem.