Angielski dla firm Katowice – Chorzów – Śląsk

Języki dla firm

W dobie konkurencyjnego rynku pracy dbanie o kompetencje i rozwój pracowników nie pozostaje bez znaczenia. Kursy językowe dla pracowników, organizowane przez pracodawcę, stale zyskują na popularności, ponieważ niosą one ze sobą obopólne korzyści – pracownicy czują, że mogą rozwijać się ze wsparciem pracodawcy, podczas gdy pracodawca zyskuje bardziej kompetentnych pracowników bez zmian kadrowych.

Decydując się na naukę języka obcego dla firm w Szkole Językowej ANKAR:

Pomożemy Ci również w tym segmencie. Proponujemy zatem naukę angielskiego dla firm w Katowicach, Chorzowie i innych miastach na Śląsku.
Wykorzystując popularną metodę Callana sprawimy, że Twoi pracownicy nabędą językowe umiejętności szybciej, niż się spodziewasz.

Proces dopasowania kursu (poziomu oraz formy) do grupy firmowej składa się z kilku etapów:

  • Wstępna rozmowa, charakterystyka potrzeb, ustalenie celów i czasu, w którym firma chce je osiągnąć,
  • Testy pozycjonujące
  • Ankiety potrzeb
  • Spotkanie pozycjonujące w grupach (weryfikacja badań / testów)

Nauka angielskiego dla firm Śląsk

Dzięki przeprowadzeniu kompleksowego wywiadu na początku współpracy, potrafimy dopasować kurs do uczestników w najbardziej efektywny sposób. Wszystkie kursy prowadzimy w formie stacjonarnej, mobilnej oraz zdalnej (online) – za pomogą różnych komunikatorów, takich jak np. Skype, Teams, Google Meet, Webex. Podczas uczestnictwa w naszych kursach studenci oraz pracodawcy mają stały wgląd w postępy, które są raportowane w naszym systemie do zarządzania kursem – prowadzimy rozwój naszych podopiecznych w sposób usystematyzowany i unormowany.

Kursy firmowe prowadzone są z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i ukraińskiego – stacjonarnie (w tym również z dojazdem do Klienta) lub online.

W przypadku pytań bądź zainteresowania naszymi kursami języka obcego dla firm zapraszamy do kontaktu.

Pozostałe kursy

Skorzystaj z oferty