Dlaczego my?

Kim jesteśmy?

Jesteśmy pasjonatami i znawcami języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i rosyjskiego z Katowic, którzy chcą się tą wiedzą dzielić z innymi. Z tego względu powstała Mobilna Szkoła Językowa Ankar, oferująca rozmaite kursy nauki języków najczęściej używanych na świecie.

Jak uczymy?

W procesie uczenia wykorzystujemy zróżnicowane techniki dostosowane do poziomu, predyspozycji i oczekiwań ucznia. Stosujemy sprawdzone, ale też innowacyjne metody konwersacyjne. Koncentrujemy się na nauce języka mówionego, dlatego już od pierwszych zajęć zaczynasz komunikować się w języku obcym.

Gdzie prowadzimy zajęcia?

Prowadzimy kursy stacjonarne i mobilne na terenie Górnego Śląska (Katowice, Gliwice, Chorzów, Bytom, Zabrze i inne miasta) oraz na terenie Zagłębia (Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i inne). W zakresie kursów online obsługujemy Klientów z całej Polski i zza granicy.

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego w Szkole Językowej ANKAR?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, więc masz pewność, że współpracujesz z profesjonalistami.

Przed wyborem kursu przeprowadzamy testy poziomujące po to, aby wybrany przez Ciebie kurs oraz jego forma były skrojone na miarę Twoich celów, potrzeb i możliwości.

Korzystamy z najnowszych metod nauczania, dzięki którym zaczynasz mówić po angielsku już po kilku pierwszych lekcjach.

Nie tylko uczymy, ale również mamy opracowane sprawdzone metody motywacyjne, dzięki którym stale chcesz rozwijać swoje umiejętności językowe.

Udostępniamy platformę językową oraz aplikację mobilną do nauki i śledzenia swoich postępów za darmo, przez co uczysz się szybciej.

Oferujemy możliwość nagrywania zajęć - możesz korzystać z odsłuchów na przykład podczas jazdy samochodem, dzięki czemu możesz poznawać język angielski w sposób bardziej efektywny.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu do nauczania możemy pochwalić się wysoką retencją Klientów, z którymi współpracujemy – niektóre osoby i firmy rozwijają z nami swoje umiejętności językowe już od wielu lat. Klienci doceniają nas nie tylko za umiejętności nauczania, lecz także umiejętności miękkie, takie jak empatię czy zaufanie.