Misja Mobilnej Szkoły Językowej Ankar

Misją Mobilnej Szkoły Językowej Ankar jest rzetelne, profesjonalne i skuteczne kształcenie językowe.. Dostarczamy profesjonalne kursy językowe na wszystkich poziomach określonych przez Radę Europy według dokumentu ukazującego się pod nazwą Europejski System Opisu Kształcenia Językowego (poziomy A1, A2, B1, B2, C1, C2).

Misję Mobilnej Szkoły Językowej Ankar realizujemy poprzez dostarczanie usług językowych do instytucji, firm oraz osób indywidualnych. Kursy językowe realizowane są na trzech płaszczyznach:

Nauka języka w naszym biurze przy ulicy Klimczoka 6, Katowice – komfortowo wyposażone biuro na parterze, pozwalające na skuteczną naukę języków obcych

Języki Online – Od początku istnienia (2014 rok) oferujemy zdalną realizację kursów przy użyciu różnorodnych komunikatorów – Skype, Teams, Google Meet i inne.

Języki z dojazdem dla firm – Nasza Szkołą posiada bardzo bogate doświadczenie w realizacji kursów z języków obcych z dojazdem do firm na terenie województwa śląskiego.

Wykorzystując różnorodne formy nauczania, lecz koncentrując się na metodach komunikatywnych (Communicative Language Teaching, Metoda Callana i pokrewne komunikatywne), sprawiamy, że nasi Kursanci przełamują bariery językowe, co z kolei pomaga im w realizacji ich marzeń, celów oraz wspiera w rozwoju zawodowym poprzez zwiększanie kompetencji językowych. Odpowiadając na potrzeby rynku, i działając według filozofii Kaizen, ciągle ulepszamy nasze kursy, dostosowując je do wymagań naszych Partnerów Biznesowych i osób indywidualnych. Aby zapewnić najwyższą możliwą jakość zajęć, stale monitorujemy styl przeprowadzanych zajęć przez naszych lektorów, poprzez udostępnianie ankiet oceny zajęć oraz jesteśmy w stałym kontakcie z jednostkami zamawiającymi kursy językowe.

Jesteś zainteresowany kursem językowym lub chcesz dowiedzieć się więcej?