Zespół i metody

Trzon naszego zespołu stanowią lektorzy z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu metodami komunikatywnymi. Zatrudniamy tylko i wyłącznie lektorów, którzy kończą, lub ukończyli studia kierunkowe – filologia angielska, filologia germańska, lingwistyka, filologia wschodniosłowiańska, filologia hiszpańska, lub native speakerów danego języka.

Znajomość języka to jednak nie wszystko! Najważniejsze to umieć przekazać wiedzę językową, przeprowadzić Kursanta przez proces nauki w sposób taki, aby przedstawione zagadnienia zostały zrozumiane, przyswojone, wyćwiczone, i dzięki czemu łatwe w zastosowaniu w praktyce. Dlatego oprócz umiejętności twardych takich jak znajomość języka, zwracamy bardzo dużą uwagę na umiejętności miękkie, takie jak nawiązywanie relacji z Kursantem, umiejętność stworzenia odpowiedniej atmosfery, zrozumienia Kursanta, empatia. Dzięki wewnętrznym szkoleniom przeprowadzanym przez Mobilną Szkołę Językową Ankar, nasi Lektorzy potrafią postawić się w miejscu Kursanta, co pozwala nam na zrozumienie zagadnień, z jakimi możemy się zmierzyć. Dlatego bardzo często określa się nas jako ‘specjaliści od trudnych przypadków’.

Od początku istnienia naszej szkoły koncentrujemy się na komunikatywnych metodach nauczania języka obcego, gdyż jesteśmy zdania, że każda umiejętność, której się uczymy nabiera wartości, gdy możemy ją wykorzystać w praktyce. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam stosować metody komunikatywne poprzez nauczanie on-line, stacjonarnie w naszej sali lekcyjnej, lub mobilne – np. w z dojazdem do firmy.

Kurs konwersacyjny

metody komunikatywne, nastawione na konwersacje, przełamanie bariery językowej, nabieranie pewności w mówieniu, ale również poznawanie słownictwa, i praktyczne wykorzystywanie w rozmowie

Kurs egzaminacyjny

Metody dostosowane do rozwijania technik egzaminacyjnych. Przygotujemy Cię praktycznie i technicznie do zdawania egzaminu, koncentrując się tylko na zagadnieniach wymaganych na danym egzaminie (FCE, CAE, CPE, PET, BEC, TOEFL etc.).

Kurs biznesowy i techniczny

Metody komunikatywne, nastawione na konwersacje, przełamywanie bariery językowej z nastawieniem na operowanie słownictwem biznesowym i technicznym

Kurs standardowy

metody pozwalające na rozwijanie wszystkich aspektów języka obcego, pisania, czytania, mówienia, słuchania – tutaj też nastawiamy się na rozmowę.

Kurs dla podróżujących/wyjeżdzających

Metody komunikatywne, już od samego początku Twojej przygody z nauką języka obcego uczysz się składać zdania. Poznasz słownictwo i będziesz wykorzystywać je w praktyce!

Kurs Callan

metoda Direct (bezpośrednia). Kurs nastawiony na naukę mówienia, przełamanie bariery językowej oraz naukę nowego słownictwa.

Kurs szyty na miarę

potrzebujesz przygotować się do wystąpień, negocjacji, stworzyć prezentację w języku angielskim, wewnętrznego egzaminu w pracy, oprowadzić kontrahentów po zakładzie, i to wszystko w sposób konwersacyjny? Mamy duże doświadczenie w takich kursach, więc możesz mieć pewność, że jesteś dobrych rękach!

Skontakuj się z nami jaki kurs będzie dla Ciebie odpowiedni!