Kursy konwersacyjne

Kurs konwersacyjny to doskonały wybór dla każdego, kto chce nauczyć się płynnie mówić w języku obcym bez koncentracji na metodach książkowych, lub rozwinąć obecne umiejętności językowe w swobodny sposób.

Podczas kursu konwersacyjnego koncentrujemy się na aspektach mówienia oraz słuchania, wykorzystując metody bezpośrednie, mocno angażujące kursanta podczas lekcji. Podczas naszych spotkań nauczymy Cię wypowiadania się w języku obcym na różne tematy i w różnych sytuacjach. Jeśli masz barierę językową, a chcesz nauczyć się posługiwania językiem obcym lub jeśli chcesz zwiększyć poziom swoich kompetencji językowych w tym zakresie, ten kurs jest dla Ciebie!
Kurs konwersacyjny realizujemy w oparciu o materiały autorskie. Tempo i intensywność zajęć dopasowujemy w pełni do możliwości i predyspozycji kursanta, angażując go do aktywnych rozmów z nauczycielem. Oprócz standardowych materiałów przekazanych od nas, otrzymasz również darmowy dostęp do platformy językowej oraz aplikacji mobilnej, która pozwoli Ci ćwiczyć słownictwo poznane podczas zajęć.

Co zyskujesz w trakcie kursu?

  • Uczysz się wypowiadana w języku obcym na różne tematy i w różnych sytuacjach.
  • Przełamujesz barierę językową i pracujesz nad własną płynnością językową.
  • Zwiększasz swoje kompetencje językowe lub podtrzymujesz aktualne umiejętności.
  • Koncentrujesz się na aspektach mówienia oraz słuchania w przyjaznej atmosferze.
  • Otrzymujesz bezpłatny dostęp do platformy i aplikacji językowej, dzięki czemu możesz powtarzać i utrwalać zagadnienia poruszone podczas zajęć.

Jeżeli interesuje Cię kurs w Szkole Językowej ANKAR – zapraszamy do kontaktu!