+48 530 189 576 biuro@ankar.edu.pl Karol_English

Kurs biznesowy / techniczny

Wiemy, jak ważne są umiejętności posługiwania się językiem angielskim w biznesie, dlatego też oferujemy odpowiednio opracowane, specjalistyczne kursy. Kursy angielskiego w biznesie są nakierowane na rozwój języka powszechnie wykorzystywanego w handlu, przedsiębiorstwach i korporacjach, kontaktach międzynarodowych, a także poszczególnych branżach (słownictwo techniczne z różnych kategorii tematycznych).

Angielski w biznesie – Katowice – Szkoła Językowa ANKAR

Kursy angielskiego biznesowego prowadzone w szkole językowej ANKAR są opracowywane na podstawie wyselekcjonowanych materiałów przygotowujących do posługiwania się w tych aspektach. Korzystając z metod konwersacyjnych, poznamy i wyćwiczmy problematyczne zagadnienia tak, aby nie stanowiły one dla Ciebie żadnego problemu. Słownictwo poznane w trakcie tego kursu pozwoli Ci, drogi Kursancie, na porozumienie się w sytuacjach, w których wymagane jest posiadanie wiedzy z zakresu np. spawalnictwa, biznesu, marketingu.

Nasza oferta kursów specjalistycznych jest dostosowana do różnorodnych potrzeb. Oferujemy kursy Angielski w biznesie stacjonarne, a także kursy online. Prowadzimy kursy zamknięte angielskiego dla firm, a także kursy otwarte. Zapraszamy na specjalistyczne kursy - Angielski biznesowy - dla kursantów z miast takich jak Katowice, Chorzów, Siemianowice, Sosnowiec i nie tylko.