+48 530 189 576 biuro@ankar.edu.pl Karol_English

Angielski z dojazdem

Zajęcia angielskiego z dojazdem do klienta 

Żyjemy w momencie, w którym to czas wolny jest najcenniejszą, bo najrzadziej występującą wartością. Szybkie tempo na co dzień, ogrom różnych obowiązków zawodowych i prywatnych nie pozwalają nawet na regularne jedzenie posiłków, a co dopiero na organizację zajęć dodatkowych. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i chcemy wyjść naprzeciw Twoim potrzebom – proponujemy zatem indywidualną naukę języka angielskiego w Twoim domu. Oferujemy język angielski z dojazdem do miast Chorzów, Katowice i ościennych. W końcu mobilność to idea naszej firmy. Wygodne intensywne korepetycje z języka angielskiego bez wychodzenia z domu to najlepszy sposób na jak najlepsze wykorzystanie czasu wolnego. Przyswajaj maksimum wiedzy bez poświęcania swojego cennego czasu na dojazdy.

Angielski z dojazdem w szkole językowej Ankar w Katowicach to świetna opcja, jeżeli:

  • nie masz czasu, by pojawiać się na zajęciach w naszej szkole w Katowicach przy ul. Narutowicza,
  • mieszkasz zbyt daleko siedziby naszej szkoły,
  • uważasz, że lepiej wchłaniasz wiedzę w domowym środowisku, czując się pewniej i swobodniej.

Angielski z dojazdem Śląsk – Katowice – Chorzów

Realizujemy kursy angielskiego z dojazdem w Katowicach, Chorzowie, Rudzie Śląskiej, Siemianowicach, Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej. Jeżeli mieszkasz poza wyżej wymienionymi miastami, istnieje również możliwość zorganizowania zajęć w innych miejscach – działamy na całym Śląsku. Jesteśmy dla Ciebie – miej to na uwadze.

Pamiętaj także, że możesz zapisać się na kurs angielskiego odbywający się przez Skype'a. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj: angielski przez skype. Sprawdź także angielski dla firm.