+48 530 189 576 biuro@ankar.edu.pl Karol_English

Angielski dla firm

Angielski dla firm Katowice – Chorzów – Śląsk

Chyba nie musimy Cię specjalnie przekonywać, że znajomość języka angielskiego Twoich pracowników jest bardzo ważna i niesie ze sobą wiele korzyści dla firmy, prawda? W nowoczesnych firmach nauka języków obcych to standard! Nasze kursy językowe dla firm pozwalają szybko i skutecznie zwiększać kompetencje językowe pracowników.

Pamiętaj, że język angielski dla firm:

  • ułatwia nawiązywanie międzynarodowych kontaktów,
  • to szansa na jego rozwój i ekspansję,
  • podnosi ogólny prestiż i jego znaczenie na rynku.

Pomożemy Ci również w tym segmencie. Proponujemy zatem naukę angielskiego dla firm w Katowicach, Chorzowie i innych miastach na Śląsku. Wykorzystując popularną metodę Callana sprawimy, że Twoi pracownicy nabędą językowe umiejętności szybciej, niż się spodziewasz.

Decydując się na naukę angielskiego dla firm w szkole językowej Ankar:

  • masz możliwość wyboru charakteru kursu: otwarty, zamknięty, ogólny, specjalistyczny itp.,
  • zapewniasz im dostęp do materiałów cały czas – a to za sprawą platformy językowej, którą udostępniamy totalnie za darmo,
  • przyczyniasz się do podniesienia ich kwalifikacji, a to bezsprzeczna korzyść dla całej firmy,
  • masz gwarancję, że Twój personel zdobędzie wiedzę językową na poziomie dostosowanym do wymogów Twojej firmy,
  • a co więcej – nie tylko ją zdobędzie, ale i utrwali, a to dzięki naszym metodom nauczania, które są zgodne z obowiązującymi trendami w szkolnictwie.

Nauka angielskiego dla firm Śląsk

Inwestując w pracowników, inwestujesz w firmę! Otwórz sobie drzwi do zagranicznych współpracy i ciesz się nowymi doświadczeniami! Język angielski pozwoli Wam na poszerzenie działalności o nowe rynki, zdobycie cennych kontrahentów biznesowych i nawiązanie nowych kontaktów. Nauka języka obcego umożliwi pracownikom dostęp do cennej wiedzy w języku angielskim i poszerzanie swoich kwalifikacji.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące kursu angielski dla firm w Katowicach, Chorzowie i innych miastach – skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Oferujemy również kursy języka angielskiego dla pracowników z obszaru innych miast na terenie Śląska. Zobacz także inne nasze kursy takie jak: angielski z dojazdem czy angielski przez skype.